Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – pirmieji Lietuvoje lauko teniso stalai

Lieporių gimnazijoje – pirmieji Lietuvoje lauko teniso stalai

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazija daug dėmesio skiria ne tik mokinių akademinei, kūrybinei veiklai, bet nemažai investuoja į mokinių sveikos gyvensenos ugdymą. Pernai metais įrengtos šiuolaikinės krepšinio ir paplūdimio tinklinio aikštelės, o dabar įrengti pirmieji Lietuvoje lauko teniso stalai.

Tokia idėja kilo dalyvaujant tarptautiniuose projektuose ir norint paskatinti mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, nes tada ir mokytis sekasi geriau. Pasak gimnazijos direktorės Sigitos Malinauskienės, naujieji akmeniniai lauko teniso stalai – puikus būdas ne tik lavinti žaidimo įgūdžius, bet ir bendrauti bei bendradarbiauti. Kai vis daugiau laiko praleidžiame socialiniuose tinkluose, išties svarbu tampa kuo daugiau laiko praleisti bendraujant gyvai, ir viena iš tokių galimybių – leisti laiką kartu sportuojant. Tad teniso stalai atviri visai bendruomenei, čia gali laiką kartu leisti ir tėvai, ir vaikai, ir seneliai.

Į atidarymo šventę susirinkę svečiai išbandė naujuosius teniso stalus. Šiaulių vicemeras Domas Griškevičius sveikino gimnaziją už tokią puikią iniciatyvą. Šia idėja žavėjosi ir ,,Šiaulių“ krepšinio klubo prezidentas Mindaugas Žukauskas, kuris teigė, kad krepšininkai labai mėgsta žaisti ir stalo tenisą. Kad žaisti lauke smagiau nei uždarose patalpose, pritarė gimnazijos tikybos mokytojas, Šventų apaštalų Petro ir Pauliaus katedros dekanas Egidijus Venckus, kuris su savo mokiniais taip pat išbandė lauko teniso stalus.

Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi galimybe ne tik skatinti sveiką gyvenseną, bet ir vesti pamokas netradicinėje erdvėje. Ne veltui vienas iš stalų yra apvalus; prie jo galima ir diskutuoti, ir dirbti grupėje, ir… išgerti arbatos.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku