Pradinis Metraštis Prevenciniame teatro konkurse „LIEPORIUKAI” treti!

Prevenciniame teatro konkurse „LIEPORIUKAI” treti!

: admin

Gegužės 9d. Lieporių gimnazijoje įvyko Šiaulių apskrities policijos kartu su Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnais organizuojamo konkurso ,,Aš už geresnį rytojų“ finalas. Jame dalyvavo ir Lieporių gimnazijos komanda, kurią sudarė dramos studijos ,,Lieporiukai“ atstovai (vadovė Orinta Jazdauskaitė – Juozapaitė).

Tai pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas konkursas, kurio tikslas- ugdyti pilietiškumą, pagarbą kitiems, skatinti jaunuolius netoleruoti psichiką veikiančių medžiagų vartojimo ir platinimo jų aplinkoje, stiprinti jaunimo atsakomybę ir skatinti laikytis visuomenėje priimtų elgesio taisyklių ir normų bei skatinti tarpusavio bendravimą kuriant saugesnę aplinką. Be to, tai puiki proga mokiniams atskleisti savo kūrybinius gebėjimus. Komandos savo išradingumą ir teatrinius gebėjimus pademonstravo suvaidindamos trumpus, iki septynių minučių trukmės, etiudus pasirinktomis prevencinėmis temomis.

Konkursą vertino žiuri komisija, kuri išrinko nugalėtojus. Finalo metu vyko ir tiesioginė transliacija socialinio tinklo ,,Facebook“ paskyroje ,,Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai“. Komandas palaikantys žiūrovai turėjo galimybę komentaruose rašyti, už kurią komandą atiduoda savo balsus. Nugalėtojais tapo Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus komanda ,,Savi“, antrąją vietą užėmė Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos Forumo teatro grupė, trečiąją, vietą – Šiaulių Lieporių gimnazijos komanda- dramos studija ,,Lieporiukai“ ! Visi dalyviai apdovanoti konkurso rėmėjų įsteigtais prizais ir dovanomis.

Sveikiname ,,Lieporiukus“ užėmus prizinę vietą ir džiaugiamės kartu jų sėkme!

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku