Pradinis Naujienos Lieporių gimnazijos mokytojas Remigijus Pozniakovas – inovatyviausių fizikos mokytojų Lietuvoje trejetuke

Lieporių gimnazijos mokytojas Remigijus Pozniakovas – inovatyviausių fizikos mokytojų Lietuvoje trejetuke

: admin

Antrus metus iš eilės, siekiant kelti mokytojo profesijos prestižą, organizuojami inovatyviausio mokytojo rinkimai. Šia iniciatyva siekiama viešinti geruosius pavyzdžius švietime, kalbėti apie šiuolaikiško, inovatyvaus mokytojo svarbą nuolat besikeičiančioje visuomenėje. Lieporių gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad į inovatyviausių fizikos mokytojų Lietuvoje trejetuką pateko ir mūsų gimnazijos fizikos mokytojas metodininkas Remigijus Pozniakovas. Dalyvaujantis rinkimuose pedagogas savo pamokose turi naudoti naujus ir efektyvius ugdymo metodus ir dalintis patirtimi su kolegomis, dalyvauti papildomose veiklose ir, žinoma, nuolat tobulėti. Pasak paties R. Pozniakovo, pamokose jis naudoja įvairius metodus, tačiau labiausiai mėgsta moksleivius laikinai ,,išstumti iš komforto zonos“, palengva pereiti prie naujos temos aiškinimo ar praktinio tiriamojo darbo. Pedagogas yra ir įvairių Lieporių gimnazijoje renginių iniciatorius ir dalyvis- šoka, dainuoja, moko gimnazistus inžinerijos paslapčių ir gimnazijoje organizuoja ,,Inžinerijos šou“, savanoriauja, vadovauja skautams.
Lieporių gimnazijos bendruomenė sveikina mokytoją Remigijų Pozniakovą ir linki jam nesustoti ir toliau išlikti pavyzdžiu iniciatyvaus, inovatyvaus, nuolat tobulėjančio ir skatinančio tai daryti kitus pedagogo pavyzdžiu.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku