Pradinis Mes jais didžiuojamės Dovydas Čeilutka (verslininkas)

Dovydas Čeilutka (verslininkas)

: admin

Visos verslo pamokos, iššūkiai, pergalės ir pralaimėjimai kurie buvo ar dar tik laukia man yra gyvenimo prasmė ir tikslas.

Mano auklėtoja – Kristina Ališauskaitė. Puikiausia auklėtoja kokia tik galėjo būti – visada suprasdavo, kad kartais pamokas reikia ir praleisti.

Studijos ir jų atvertos galimybės…
Studijos galimybių neduoda – galimybes iš studijų reikia pasiimti pačiam. Taip pat neblogai suprasti, kad studijos tai gerokai daugiau, nei tik mokslai.

 

Prieš daugiau kaip metus laiko su drauge pradėjome savo verslą – viešbučių animatorių agentūrą STAGEMAN Lietuva. Tai verslas frančizės pagrindu, kurio esmė – padėti 18-25 m. aktyviam jaunimui įsidarbinti viešbučių animatoriais. Pradžia tikrai nebuvo (nėra) lengva – didžioji dalis žmonių nežinojo, kas yra viešbučių animatoriai (užsienio viešbučiuose/resortuose dirbantys svečių laisvalaikio organizatoriai/renginių vedėjai), taigi tekdavo dažnai pasakoti, kad tai nieko bendra neturintis darbas su animacinių filmukų kūrimu. Žmonės labai džiaugiasi mūsų darbu – kai kurie net vadina viešbučio animatoriaus darbą didžiausiu savo gyvenimo nuotykių ir tai yra nuostabu. Tikiu  mūsų paslaugomis ir tuo, kad keičiu žmonių gyvenimus, padedu jiems augti. Šiuo metu ruošiamės naujam sezonui, kuris prasideda jau sausio mėnesį, todėl darbų (kaip tikriausiai ir kiekviename mažame versle) yra nežmoniški kiekiai (kad ir kaip norėtųsi 4HWW metodika vadovautis neišeina 🙂 Visos verslo pamokos, iššūkiai, pergalės ir pralaimėjimai kurie buvo ar dar tik laukia man yra gyvenimo prasmė ir tikslas.

Savo mokykla aš didžiuojuosi, dėl puikių žmonių, kurie joje mokosi, mokėsi arba moko.

Pomėgiai – kelionės.

Patriotas – savo šalį mylintis žmogus

Lietuva po 10, 20 metų  bus pirmojo pasaulio šalis.

Lieporių Gimnazijai linkiu ir toliau kilti aukštyn

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku